Заступник голови ФФМО Олександр Балакін увійшов до Ради тренерів Миколаївської області

24 жовтня відбулась робоча нарада голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадника з керівниками спортивних закладів, спортсменами, тренерами.
На нараді були присутні і заступник голови Федерації футболу Миколаївської області Олександр Балакін та технічний директор і голова Асоціації футзалу Миколаївської області Олександр Бобров.

Під час зустрічі були обговоренні питання щодо розподілу коштів на потреби спортивних шкіл та спортсменів для забезпечення в повній мірі тренувального процесу. За дорученням голови Миколаївської ОДА Олександра Стадника було прийнято рішення про створення обласної Ради тренерів. Основним завдання Ради буде визначення пріоритетів розподілу коштів обласного бюджету стосовно фінансування спортивної галузі, а також подача рекомендації щодо направлення коштів згідно з потребами дитячо-спортивних шкіл.

25 жовтня відбулась перша нарада обласної Ради тренерів, в ході якої були обговорені організаційні питання. На нараді були присутні заступник голови обласної ради Олександр Кротов, начальник управління молоді та спорту Миколаївської ОДА Віктор Гінкул.

До складу Ради входять понад 30 тренерів та відомих спортсменів з усієї Миколаївської області. В ході засідання Ради тренерів Миколаївської області було обрано голову, заступника та секретаря. Після обговорення, більшістю було прийнято рішення про обрання головою обласної Ради тренерів – Олександра Раєвського, заступником було обрано Дмитра Грощенко, а секретарем — Вікторія Чигир. Також було прийнято рішення про створення положення Ради тренерів і графік зборів, аби проводити їх не менше одного разу на місяць.

Запись опубликована автором Татьяна Якимчук в рубрике Футзал.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *