«Шкільна футзальна ліга України» у Миколаївській області визначила переможців

8 та 9 квітня в спортивній залі 79 десантно-штурмової бригади м. Миколаєва пройшов фінальний етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 рр.

Організаторами даного заходу виступили Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією футболу Миколаївській області на чолі з Олександром Пасічним.

Зональні змагання проводилися у 6 групах районів і міст Миколаївської області та 6 групах ОТГ. В заході було задіяне понад 400 учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти. У групі районів, міст за призові місця боролися команди: Первомайського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, Березнегуватського ЗЗСО І-ІІІ ст., Южноукраїнського ЗЗСО № 3, Миколаївського Муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки.

У групі об’єднаних територіальних громад у фінальній частині зустрілися команди Вознесенської ОТГ, Нечаянської ОТГ, Новополтавської ОТГ, Доманівської ОТГ.

Фінальні частини змагань проводилися у м. Миколаєві серед команд районів і міст області та у м. Вознесенську – серед команд об’єднаних територіальних громад, в яких взяли участь переможці районних (міських) змагань.

Учасників змагань серед районів і міст Миколаївської області перед початком фінальних матчів привітали голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Олександр Кулішов, головний суддя змагань та відповідальний за «Шкільну футзальну лігу» в ФФМО Олександр Бобров.

Переможцями та призерами фінальних змагань з футзалу серед учнів закладів загальної середньої освіти стали команди: у групі районів, міст області:

І місце посіла команда учнів Первомайського ЗЗСО № 4;

ІІ місце – Миколаївського Муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки;

ІІІ місце – Южноукраїнського ЗЗСО №3;

у групі об’єднаних територіальних громад:

І місце посіла команда Вознесенської ОТГ;

ІІ місце виборола команда Нечаянської ОТГ;

ІІІ місце – у команди Доманівської ОТГ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *