Команда з Первомайська здобула право виходу до республіканського фіналу «Дитяча футзальна ліга України»

19 квітня у спортивному залі Скадовської РКДЮСШ, що в Херсонській області, відбувся третій (регіональний) етап турніру з міні-футболу «Дитяча футзальна ліга України» сезону 2018/2019 серед юнаків 2008 р.н.

Миколаївщину на даних змаганнях представляла команда з м. Первомайська, а сама юні футболісти ЗЗСО №4, які вибороли це право, перемігши у фінальному обласному турнірі. Треба відмітити, що основу цієї команди складають вихованці Первомайської ДЮСШ, які навчаються у ЗЗСО №4.

Нагадаємо, що на території Миколаївської області проходив груповий етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» серед команд міст та районів, а також серед об’єднаних територіальних громад. Головними арбітрами змагань були представники асоціації футзалу Миколаївської області Сергій Болілий та Олександр Бобров.

Крім первомайців у турнірі мали брати участь ще 2-і команди: Запорізький ЗЗСО №104 та команда Скадовського ЗЗСО №3. Нажаль, команда з Запоріжжя не прибула на регіональний фінал до Скадовська і турнір перетворився на, таку-собі, півфінальну зустріч двох колективів, які виборювали право виходу до республіканського фіналу, що відбуватиметься у Києві в травні місяці.

Гру обслуговувала бригада арбітрів Асоціації футзалу України. Матч відбувся і приніс команді з Первомайська перемогу з рахунком 4:2. В ньому первомайці продемонстрували майстерність та волю до перемоги, хоча зробити це було нелегко, враховуючі тривалий, важкий переїзд до Скадовська. Зіграли досить впевнено й цілком справедливо вийшли до фіналу змагань. Розписалися у воротах суперника Тимур Задорожний, Ярослав Василевський та двічі Денис Рибак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *