Регламент змагань з футболу серед дитячих команд міста Миколаєва сезону 2017-18 р.р.

Заявка 2017-18 (печать))

РЕГЛАМЕНТ змагань з футболу серед дитячих команд міста Миколаєва сезону 2017-18 рр.

1. Мета і завдання
1.1. Чемпіонат міста з футболу серед дитячих команд проводиться з метою:
— подальшого розвитку і популяризації футболу в місті;
— підвищення рівня спортивної майстерності футболістів;
— організації культурного дозвілля населення;
— визначення переможців та призерів чемпіонату міста серед дитячих команд.

2. Керівництво змаганнями
2.1. Керівництво змаганнями покладається на міську Федерацію футболу.
2.2. Безпосереднє керівництво і контроль за змаганнями здійснює комітет
з проведення змагань, якому належить виключне право на
оперативне прийняття рішень, що стосуються організації та проведення
змагань.
2.3. Питання, які не передбачені Регламентом, регулюються виконкомом
федерації футболу міста Миколаєва.

3. Терміни проведення
3.1. Змагання проводяться згідно календаря ігор, затвердженого виконкомом
Федерації футболу міста.
3.2. Перенесення календарних ігор дозволяється лише в разі участі однієї з
команд в обласних та всеукраїнських змаганнях.
3.3. Перенесені ігри першого кола повинні відбутися до початку ігор другого кола змагань. Перенесені ігри другого кола повинні відбутись не пізніше, ніж за 3 (три) тури до закінчення змагань.

4. Учасники змагань
4.1 У змаганнях беруть участь дитячі команди.
4.2 Вік учасників змагань:
— U- 9-8 (2009-10 р.н.);
— U- 11-10 (2007-08 р.н.);
— U- 13-12 (2005-06 р.н.).
4.3. У заявковий лист встановленого зразка ( з фото гравців) вноситься не більше 24 чол.

5. Умови проведення змагань
5.1. Чемпіонат проводиться в два кола:

— наймолодші діти U–9-8 (2009-10 р.н.) грають на полі для футзалу: довжина – 40 — 50 м, ширина 20 — 30 м., з розміром воріт 2 x 3 м. Пенальті виконується з відмітки 6 м. При виконанні штрафних та вільних ударів гравці команди суперника знаходяться: на відстані не ближче 5 м. від м`яча. тривалість гри – 2 тайми по 15 хв. у складі 4+1; -грають м’ячем розміром № 4; — зі зворотними замінами; -аут розігрується ногами (без прямого удару у площину воріт); -без «Положення поза грою»; — вилучення з правом заміни; — з правом допуску змішаних команд.
— молодші діти  U–11-10 (2007-08 р.н.) грають на половину стандартного поля: довжина – 60 — 70 м., ширина – 45 — 50 м., розмір воріт – 2 x 5 м. Пенальті виконується з відмітки 9 м. від лінії воріт. При виконанні штрафних та вільних ударів гравці команди суперника знаходяться: на відстані не ближче 6 м. від м`яча.   тривалість гри – 2 тайми по 20 хв., у складі 8+1; -грають м’ячем розміром № 5; — зі зворотними замінами; — аут руками; — без «Положення поза грою»; — вилучення з правом заміни; — з правом допуску змішаних команд.
діти U – 13-12 (2005-06 р.н.) грають на стандартному полі: 105-90 м x 70-60 м, з воротами (7,32 x 2,44 м). тривалість гри – 2 тайми по 25 хв. у складі 10+1; -грають м’ячем розміром № 5; — зі зворотними замінами; — аут руками; — з «Положенням поза грою»;  — вилучення з правом заміни; — з правом допуску змішаних команд.

5.2. Якщо від однієї спортивної школи в змаганнях приймають участь дві, чи більше команд одного віку, то при визначенні переможців та призерів змагань буде враховуватись результати лише однієї команди.
5.3. Команда-господар поля не пізніше, ніж за 5 днів повинна запропонувати команді суперників дату, місце та час проведення календарної гри, та повідомити про це в комітет з проведення змагань.
5.4. Команда — гість за добу до початку гри погоджує з командою –
господарем поля кольори форми футболістів. Перевага при виборі кольору форми надається команді-господарю поля.
5.5. Представники команд мають право перевірити фото-заявку команди перед початком матчу. Тренер команди несе відповідальність за дотримання правил допуску спортсменів до гри. За фальсифікацію документів арбітр відповідальності не несе .
5.6. Керівники команд, футболісти, які беруть участь у змаганнях, зобов’язані
виконувати всі вимоги Регламенту та правил гри, проявляючи високу дисципліну, організацію і повагу до суперників і глядачів. Керівники клубів (команд) не мають права втручатися в дії арбітра, несуть відповідальність за поведінку гравців своєї команди.
5.7. Дисциплінарні проступки футболістів, керівників команд, а також випадки виникнення безладдя на стадіоні серед глядачів до, під час або після ігри розглядаються Дисциплінарним комітетом. Враховуючи серйозність проступку, чергові ігри можуть бути перенесені на інші стадіони, або команда може бути знята зі змагань.
5.8. Якщо гра була припинена через недисциплінованої поведінки футболістів
однієї з команд, цій команді зараховується поразка з рахунком 0:3. У разі більшої різниці м’ячів (на користь команди, яка не бере участь в безладах) результат залишається. Якщо гра не закінчена з вини обох команд, то поразка (-:-) зараховується кожній з команд. Якщо зустріч не дограна з-за незабезпечення порядку на стадіоні, поразка (0:3) зараховується команді-господареві поля, а гостям – перемога (3:0). При цьому результат зустрічі затверджується Дисциплінарним комітетом.
5.9. Команді, яка не з’явилась на гру без поважних причин, зараховується поразка (0:3), а команді-суперниці — перемога (3:0). При неявці без поважних причин команда може бути знята зі змагань. При цьому кількість неявок, за яких команда знімається зі змагань, визначає виконком федерації футболу.
5.10. Якщо команда, яка знята зі змагань, провела менше половини ігор, її результати анулюються. Якщо команда провела 50 і більше відсотків ігор, їй зараховуються поразка (-:+) в матчах, що залишилися.
5.11. У відповідності до Дисциплінарного кодексу Федерації футболу на гравців,керівників команд, футбольні клуби, арбітрів можуть бути накладені
дисциплінарні та інші заходи впливу у разі порушення цього Регламенту
або Правил гри.
5.12. Видалений з поля футболіст пропускає чергову гру і допускається до ігор з дозволу КДК. Футболіст, видалений за 2 попередження в одній грі або за «зрив очевидної гольової можливості», пропускає одну гру.

6.Арбітраж
6.1. Арбітраж ігор здійснюється арбітрами, рекомендованими комітетом
арбітрів ФФММ.
6.2. Арбітраж здійснюється відповідно до «Правил гри» , а також у відповідності зі змінами і доповненнями, прийнятими Міжнародно Радою футбольних асоціацій.
6.3. Призначення арбітрів на ігри здійснюється комітетом арбітрів. Прохання команд про заміну арбітрів, призначених на ігри, не приймаються.
6.4. У випадку надзвичайних обставин, неможливості проведення матчу за
мете умовами або з інших причин, які, на думку арбітра, небезпечні для здоров’я футболістів, матч повинен бути перенесений на інший стадіон або скасований.

7. Протести
7.1. Представник команди, що подає протест, зобов’язаний негайно після
закінчення гри попередити арбітра про подання протесту.
7.2. Арбітр матчу, асистенти арбітра у разі подання протесту або серйозних
конфліктів, які мали місце у грі, негайно надають у Федерацію свої пояснення.
7.3. Письмовий протест повинен бути вичерпано мотивований, підписаний
тренером (керівником) команди і протягом 48-ми годин після закінчення гри
спрямований у ФФММ.
7.4. Не приймаються до розгляду протести на рішення, прийняті арбітром, які мали місце в грі подій:
— призначення або не призначення штрафних, вільних і 11-метрових ударів;
— визначення положення «поза грою»;
— визначення виходу м’яч за межі поля та надання права введення м’яча в гру;
— зараховане або незараховане взяття воріт;
— попередження або видалення гравців з поля.
7.5. Протести розглядаються Дисциплінарним комітетом Федерації футболу. Несвоєчасно подані протести не розглядаються.
7.6. У разі виявлення у складі команди незаявленого гравця, або підтвердження факту фальсифікації документів на гравців – ця команда втрачає право претендувати на нагородження. Результати матчів не анулюються, але і не враховуються при визначенні призових місць в турнірній таблиці.

8. Порядок оформлення документів учасників змагань і перехід гравців
8.1. Заявки команд на участь у чемпіонаті 2017-18 рр. приймаються комітетом з проведення змагань та оприлюднюються на офіційному сайті.
8.2. Команди, допущені до змагань, надають документи:
— заявковий аркуш (не більше 24 чол.), з фотокартками гравців, обов’язковим дозволом лікаря та свідоцтва про народження усіх гравців команди.
8.3. Дозаявки (до зазначеної вище кількості осіб) дозволяються на протязі всього сезону і закінчується за три тури до закінчення Чемпіонату. Перехід гравців з однієї команди в іншу в ході змагань дозволяється лише у разі правильного оформлення переходу з відкріпленням команди, в якій футболіст грав раніше.

9. Місця проведення змагань
9.1. Змагання проводяться на стадіонах міста. Команда, що подає заявку на участь у змаганнях, повинна вказати, на якому стадіоні буде проводити домашні ігри.

10. Визначення переможців
10.1. За перемогу команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.
10.2. По завершенні першого кола, та по завершенні змагань, у випадку рівної кількості очок у двох і більше команд, місця команд у змаганнях визначаються за такими показниками:
а) більша кількість набраних очок в особистих зустрічах;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;
в) більша кількість забитих м’ячів в особистих зустрічах.
Якщо всі ці показники однакові, діють наступні:
а) більша кількість перемог в усіх матчах;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в усіх матчах;
в) більша кількість забитих м’ячів в усіх матчах;
с) найменша сума балів за дисциплінарні санкції (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали)
Якщо тільки дві команди набрали однакову найбільшу кількість очок в усіх матчах чемпіонату, чемпіон міста (переможець ліги) визначається за результатом додаткового матчу між ними на нейтральному полі. Рішення щодо місця і дати проведення матчу приймає Комітет з проведення змагань. Якщо основний час матчу закінчиться внічию, то призначається серія 11-метрових ударів.

11. Безпека та підготовка місць проведення змагань
11.1. Підготовка спортивної споруди покладається на їх власників згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

12. Медичне забезпечення змагань
12.1. У відповідності до “Положення про медичне забезпечення спортивно-
масових заходів”, що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я
України від 27.10.2008 №614, медичне забезпечення спортивно-масових
заходів здійснюється кваліфікованими медичними працівниками.
Присутність лікарів обов’язкова на змаганні. Всі його рішення в межах
компетентності обов’язкові для учасників, суддів організаторів змагань.

13. Фінансові витрати
13.1. В кожному матчі фінансові витрати на арбітраж команди ділять навпіл:
— діти (2005-06 р.н.) — оплата харчування арбітра – 80 грн. (2 по 40 грн.);
— молодші діти (2007-08 р.н) — оплата харчування арбітра – 60 грн. (2 по 30 грн.);
— наймолодші діти (2009-10 р.н.) — оплата харчування арбітра — 40 грн. (2 по 20 грн);

14. Нагородження переможців
14.1. Команди – переможці та призери нагороджуються кубками, медалями ФФММ, дипломами спорткомітету.