День защиты детей

1 июня в городе Очаков с 9.00 на стадионе АртанияСостоится традиционный турнир ко Дню защиты детей. Приглашаются детские команды 2007-2009 годов рождения. Предварительно подтвердили участие:

ДЮСШ Очаков

ДЮСШ Черноморка

ДЮСШ №3

СШ №44

ДЮСШ Первомайск

ДЮСШ Березнеговатое

МДЮСШ Новый Буг

«Затверджено»

 

Миколаївське обласне                                                        

відділення (філія) Комітету

з фізичного виховання та спорту

Міністерства освіти і науки України

 

Кулішов О.Ю.

 

 

     «Затверджено»

 

Громадська Спілка

«Миколаївська обласна

Асоціація футзалу»

Голова ГС МОАФ

 

Скарлат В.О.

        

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення турніру  з футзалу на Кубок

присвячений міжнародному Дню захисту дітей

серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 р.н.

 

  1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

 а) популяризація та подальший розвиток дитячо-юнацького футзалу в Миколаєві та Миколаївської області

б) залучення дітей до занять спортом;

в) створення комфортних умов для проведення змагань;

г) удосконалення спортивної майстерності гравців;

д) визначення переможців та призерів.

  1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРОМ.

 Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футзалу здійснює Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти та науки України (далі Комітет) та Громадська спілка Миколаївська обласна асоціація футзалу  (далі – МОАФ). Комітет при організації та проведенні змагань керується положеннями, інструкціями та циркулярними листами ФІФА, УЄФА, ФФУ, АФУ, ФФМО, МОАФ. Комітетом затверджується Оргкомітет змагань, який здійснює оперативний контроль змагань та вирішує необхідні поточні питання, що відносяться до підготовки, організації та проведення змагань.

  1. СТРОКИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

 Турнір  з футзалу серед дитячо-юнацьких команд  проводиться 1 червня 2019 року в м. Очакові у спорткомплексі «Артанія»

 УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

 Учасниками змагань турніру є команди футзальних та футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів, які своєчасно підтвердили свою участь та оформили заявочну документацію. Підтвердження участі команди треба надіслати до ФФМО не пізніше 28 травня 2019 року на e-mail: bolsn1976@gmail.com

У складі команди мають право виступати гравці (хлопці та дівчата), 2007-2009 року народження.

  1. СИСТЕМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

 Система проведення змагань визначається та затверджується Оргкомітетом змагань, і залежить від кількісного складу заявлених команд.

Оргкомітет змагань проводить жеребкування, на підставі якого складається календар змагань.

Ігри турніру проводяться згідно «Правил гри з футзалу ФІФА» за винятком часу гри, який триває 20 хвилини (2 тайми по 10 хвилин)   та м’яча: команди грають полегшеним м’ячем SELECT FUTSAL TALENTO 13 або аналогічним.

У рапорт арбітра матчу дозволяється вносити не більше 12 гравців та 2 офіційні особи.

Арбітраж матчів здійснюється арбітрами, які рекомендовані для проведення змагань та призначені Комітетом арбітражу МОАФ згідно календаря змагань.

  1. ЗАЯВКИ.

Клуби (команди), які допущені до турніру з футзалу серед дитячо-юнацьких команд, подають до Оргкомітету змагань наступні документи:

  • два заявочних листи за підписом та печаткою Регіонального відділення федерації, президента клубу (ДЮСШ), головного тренера.
  1. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

 Місця команд, які грають в турнірі  за системою яка буде визначена на жеребкуванні визначаються за найбільшою кількістю набраних очок: за перемогу у матчах команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

У випадку рівності очок у двох та більше команд перевагу отримує та команда, яка має:

а) кращий результат в іграх між собою (кількість очок, далі кількість перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, найбільша кількість забитих м’ячів);

б) найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

в) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів в усіх іграх;

г) найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх;

у випадку нічийного рахунку в основний час гри призначається серія з трьох 6-метрових штрафних ударів згідно «Правилам гри у футзал ФІФА».

  1. НАГОРОДЖЕННЯ.

 Нагородження переможців і призерів проводять представники Комітету та МОАФ.

Команді-переможцю присвоюється звання «Чемпіон турніру з футзалу на Кубок присвячений міжнародному Дню захисту дітей  серед дитячо-юнацьких команд. Вона нагороджується кубком, дипломом.

Кращі гравці  нагороджуються пам’ятними призами.

  1. ДІСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇЇ.

Вся відповідальність за порушення порядку участі футболістів у матчах турніру покладається на команди згідно Дисціплінарних правил АФУ та цього Положення.

У разі неприбуття у призначений час команди (команд) на матч турніру, очікування не має перевищувати 15 хвилин.

За неявку команди на матч без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0:5), команді-суперниці – технічна перемога (5:0), при цьому матч не вважається зіграним, а до клубу, команда якого не з’явилась на матч, застосовуються дисциплінарні санкції. У цьому випадку арбітри та присутня команда не виходять на майданчик. Арбітри заповнюють відповідні рапорти, інформують Оргкомітет змагань про неявку команди на матч.

У випадку, коли у будь-якій команді буде виявлено гравця за віком старшого, ніж це дозволено, або з недійсними документами, то такий гравець за рішенням ДК МОАФ може бути дискваліфікований терміном до 1 року із забороною виступати в усіх змаганнях. У цьому випадку команді-порушниці Оргкомітетом змагань зараховується технічна поразка (0-5), команді-суперниці технічна перемога (5-0), а до керівників команди-порушниці за рішенням ДК АФМО можуть застосовуватися дисциплінарні санкції, а також ставитися питання про їх подальшу роботу з дитячо-юнацькими командами.

Дві жовті картки, отримані футболістом в одному матчі, при обліку враховуються як червона картка і такі попередження не враховуються при підрахунку загальної кількості попереджень. Футболіст автоматично пропускає один наступний матч у турнірі без рішення Оргкомітету змагань.

За червону картку, отриману за «позбавлення суперника очевидної гольової можливості», футболіст автоматично підлягає відстороненню на один наступний матч без рішення Оргкомітету змагань.

Футболіст, який отримав червону картку (за винятком вищевказаних випадків), не має права брати участі в наступних змаганнях до рішення Оргкомітету змагань та закінчення терміну його відсторонення.

  1. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Витрати з проведення ігор турніру (оренда спортивних споруд, інтернет-трансляція, робота медичного працівника, арбітраж, прес-аташе ) здійснюються за рахунок ГС МОАФ Нагородження команд за рахунок ГС МОАФ. Оплата добових, харчування, розміщення, проїзду до місця змагань і назад команд та ін.) здійснюються за рахунок відряджуючої   організації, та інші позабюджетні кошти, використання яких не порушує чинного законодавства України.

Відповідальні особи за проведення турніру Болілий Сергій Миколайович: тел.066-66-15-070  та Бобров Олександр Юрійович тел. 067-406-3091

Це положення є офіційним викликом на змагання.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *